תרגילי פילאטיס

השינוי מתחיל מ-עכשיו, ממש עכשיו, בבית, בעודכם קוראים מילים אלו. יחזקו יקלו על כאבי גב, כתפיים וצוואר, לצורך כך הכנתי לכם סדרת תרגילים, שבאמצעות חזרה יומיומית עליהם, ישפרו את היציבה ויכניסו תנועה ליום שלכם - תנועה שתשפר ותשמור על את שרירי הגב ושרירי הליבה שלכם, בריאותכם ותעזור לכם לנהל אורח חיים בריא
תרגילי-פילאטיס

מתי התמתחתם לאחרונה?
ישובים ברכב הפרטי או אתם קמים בבוקר, מתארגנים ויוצאים, בתחבורה ציבורית, לעבודה. את תשע השעות הבאות אתם מבלים בישיבה מול מסך המחשב עד החזרה הביתה, שוב ישובים בכלי תחבורה – כדי להתיישב על הספה מול הטלוויזיה או עם הטלפון הנייד לגלילה אינסופית.
אורח החיים היושבני (Sedentary Lifestyle) והמחסור בתנועה הפכו לכורח הנסיבות והמציאות היומיומית של רובנו והשפעותיהם על אורח חיינו נרחבות. העדר פעילות גופנית וישיבה ממושכת גורמים לירידה בכושר , בכוח השרירים ויציבה לקויה, מה שמביא לכאבי גב, כאבי הגופני צוואר, כאבי כתפיים ושכמות ובעיות בשלד עד כדי גיבנת בעורף ובצוואר.

שעות ארוכות של ישיבה עלולות להוביל לזרימת דם לקויה וכתוצאה מכך למחלות לב וכלי דם. בנוסף, סוכרת , הפרעות שינה וירידה בצפיפות העצם – כולם גם הם סיכונים של אורח מסוג 2, השמנת יתר והצטברות שומן בטני . החיים היושבני , חשוב לשלב פעילות גופנית קבועה בשגרה כדי להילחם בהשפעות השליליות של אורח החיים היושבני היומיומית. פעילויות פשוטות כמו עלייה במדרגות וויתור על המעלית, הליכה אל היעד במקום חניה קרובה מאוד, יעשו את כל ההבדל. גינון ופעילויות קטנות שונות המשולבות בחיי היום יום שלכם, השינוי מתחיל מ-עכשיו, ממש עכשיו, בבית, בעודכם קוראים מילים אלו. יחזקו יקלו על כאבי גב, כתפיים וצוואר, לצורך כך הכנתי לכם סדרת תרגילים, שבאמצעות חזרה יומיומית עליהם, ישפרו את היציבה ויכניסו תנועה ליום שלכם – תנועה שתשפר ותשמור על את שרירי הגב ושרירי הליבה שלכם, בריאותכם ותעזור לכם לנהל אורח חיים בריא

תרגילים להתמודדות עם כאבי גב, כתפיים, שכמות וצוואר כתוצאה מאורח חיים יושבני:

——

איך פילאטיס מכשירים יכול לעזור לכם?

גם אם אתם לא בדיוק אוהבים פעילות גופנית, מתקשים להתמיד בתנועה בשל חוסר מוטיבציה או אהבה לתחום, לפילאטיס יתרונות רבים שהופכים אותו לספורט שאהוב (כמעט) על כולם. תנועה שקטה, ללא קפיצות, זיעה או פעילות אירובית יכולים להתאים במיוחד גם למי שלא אוהבים “לזוז” אימוני פילאטיס מכשירים יכניסו תנועה ליומיום שלכם וישפרו את איכות חייכם בכל גיל ובכל מצב בריאותי ההתאמה האישית של רמת הקושי למצב הגופני שלכם מונעת עומסים במפרקים ופציעות. התנגדות הקפיצים במיטת הפילאטיס מסייעת ותומכת בכם, מאריכה ומחזקת את שרירי הגוף, מחטבת אותם ומאפשרת שיפור הגמישות וטווחי התנועה.

חיזוק שרירי הליבה (שרירי הגב והבטן העמוקים ורצפת האגן) ובכך הקלה משמעותית על כאבי גב ושיפור כמעט מיידי בהרגשה הכללית.
כל אלו יספקו לכם חוויית הצלחה וידרבנו אתכם להמשיך.
למידע נוסף השאירו לנו פרטים בטופס בתחתית העמוד ונחזור אליכם.

רק בריאות!רינת נתנאל.

פילאטיס
רינת נתנאל
מאמנת פילאטיס

תוכניות אימון בפילאטיס מכשירים

במרוץ החיים, בהריון או אחרי לידה, בפנסיה או אחרי פציעה...
יש לנו שיעור שמתאים במיוחד בשבילך.