אימוני פילאטיס מכשירים אצלנו בקרית גת

אימוני-פילאטיס

אימון פילאטיס מכשירים

במרוץ החיים, בהריון או אחרי לידה, בפנסיה או אחרי פציעה... יש לנו שיעור שמתאים במיוחד בשבילך.

 אימון פילאטיס מכשירים הוא ההזדמנות שלך לקחת פסק זמן, להשקיע גם בך, להתחבר לגוף שלך ולהעניק לנפשך שלווה. הכאב יעלם והגוף יהפוך קליל, גמיש, חזק ויציב יותר ממה שאי פעם דמיינת. פשוט כי מגיע לך.

פילאטיס בהריון ואחרי לידה

לעבור את ההריון בקלות, להכין את הגוף ללידה ולהתאושש ממנה במהרה

את בהריון או אחרי לידה? פילאטיס מכשירים הוא הספורט המומלץ ביותר לחיזוק הגוף והקלה בזמן ההיריון וכהכנה לקראת הלידה. כן, גם אם לא עסקת בפעילות ספורטיבית לפני ההריון. אחרי הלידה פילאטיס מכשירים יעזור לך לשקם ולחזק את הגוף, להצר היקפים ולחזור בהקדם לשגרה.

pilates-kiryat-gat
פילאטיס-לגיל-השלישי

פילאטיס לגיל השלישי

ההתעמלות שתשפר את איכות חייך בכל גיל

בין אם ספורט תמיד היה חלק מחייך ובין אם מעולם לא עסקת בפעילות גופנית – הגיל נותן את אותותיו. הברך חורקת, הכתף נוקשה… במקום להשלים עם המכאובים, זה בדיוק הזמן להחזיר לגוף שלך על השירות רב-השנים שהעניק לך, לדאוג לו ולשפר את איכות חייך ביום יום

פילאטיס שיקומי

הדרך שלך להתחבר בחזרה אל הגוף שלך ולחזור לשגרה בריאה

אחרי שבר, חבלה, ניתוח אורתופדי או הגבלה בתנועה בעקבות מחלה – בעזרת שילוב פילאטיס מכשירים בתהליך השיקום תשפרי את קצב ההחלמה ותוצאותיה.

טיפולי הפיזיותרפיה מוגבלים בזמן ובמספר המפגשים ולכן כדי להגיע לתוצאות השיקום המיטביות – העבודה לא מסתיימת עם סיום הטיפולים. למעשה, פיזיותרפיסטים/ות רבים ממליצים על שילוב אימוני פילאטיס מכשירים במקביל לטיפולי הפיזיותרפיה וגם לאחריהם – להמשך עבודה וחיזוק אזור הפציעה.

pilates